KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384450

nr 1538 4450

Svend Drews

(1919-2003), Danmark

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 64x54 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm

Svend Drews, dansk målare född 1919, död 2003.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 maj 2023
kl 19:14:22

Svend Drews

Läs mer om Svend Drews